WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ŚLIZEX" istnieje od 1991 roku, ciągle intensywnie się rozwijając. Jest liderem na rynku produkcji drzwi oraz lekkich systemów osłonowych do budynków zamieszkania zbiorowego a także elementów małej architektury z bogatą ofertą produkcji i montażu nowoczesnych wiat śmietnikowych. Przedsiębiorstwo posiada własną fabrykę, bazę logistyczną oraz nowoczesny park maszynowy. Inwestuje w rozwój myśli technologicznej i kapitału ludzkiego. Sukces firmy polega na wypracowaniu nowej jakości, stylu i dynamiki działania a nie powielaniu dotychczasowych wzorów i standardów.

Firma ŚLIZEX przekształciła swoją strukturę zarządzania. Nowa struktura organizacyjna odzwierciedla strategię dążenia do permanentnego wzrostu. Fundamentem działania firmy są: elastyczność i dostosowywanie się do wymagań Klienta. Od początku swojego istnienia firma posługuje się szerokim zakresem narzędzi, aby odbiorca dostał to, na czym mu najbardziej zależy: stabilność, trwałość, wytrzymałość, estetykę oraz niską cenę. Przez lata swojej działalności przedsiębiorstwo wprowadziło szereg instrumentów, pozwalających przyspieszyć proces tworzenia oraz wdrażania nowych produktów, przez co stara się zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania swoich Klientów.

Dynamiczny rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnej technologii produkcji pozwala firmie być wciąż o krok przed konkurencją, dzięki czemu zapewnia krótki czas realizacji zamówień, doradztwo techniczne i wysoką jakość produktów po konkurencyjnych cenach. W ofercie PHU ŚLIZEX znajdują się m.in. drzwi, wiatrołapy, daszki, włazy dachowe, świetliki dachowe, balustrady, wiaty śmietnikowe i szereg innych elementów małej architektury. Duży wybór materiałów stosowanych do produkcji oraz szeroka gama kolorystyczna pozwala firmie w pełni zaspokoić rosnące wymagania Klientów. Wyroby ŚLIZEX-u sprawdzają się w długim okresie użytkowania, ponieważ firma dąży do tego, aby spełniały wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom. Do ich wytwarzania stosowane są najwyższej, jakości surowce i materiały. Produkty PHU ŚLIZEX to wyważony stosunek ceny do jakości, ze szczególnym uwzględnieniem wytrzymałości produktu. Przedsiębiorstwo wykonuje produkty mocne, trwałe, zapewniając im wysoką estetykę. Polityka innowacji polegająca na ciągłym wdrażaniu własnych rozwiązań systemowych – profili, akcesoriów powoduje, że proponowana przez ŚLIZEX cena jest kilkadziesiąt procent niższa od analogicznych rozwiązań technologicznych stosowanych w Europie i na świecie.