News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

650 spółdzielni nam zaufało

News

Mówimy żartobliwie, że firma „ŚLIZEX” będzie istniała dopóty, dopóki będą w Polsce Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Wrośliśmy w ten specyficzny klimat połączenia działalności komercyjnej, zamówień, przetargów, umów z drugą stroną – oczekiwaniem użytkowników, mieszkańców, zwykłych ludzi. To oni są dla nas najważniejsi, to ich opinie kształtują nasze przyszłe wizje rozwoju. Staramy się być partnerem dla mieszkańców, to ich traktujemy jako naszych odbiorców końcowych, to dla nich tworzymy naszą ideę, którą jest wyposażanie budynków w drzwi wejściowe, jak też we wszystkie konstrukcje i akcesoria, które związane są z drzwiami. W tej dziedzinie od lat współpracuje z nami kilkaset Spółdzielni Mieszkaniowych z terenu całej Polski - liczba odbiorców z roku na rok się powiększa, a w ubiegłym roku przekroczyła 650 podmiotów.