News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kolor ma znaczenie

News

Jako jedyni na rynku posiadamy własną lakiernię proszkową - dzięki temu produkty możemy malować praktycznie w dowolnym kolorze (zgodnie z paletą RAL). Do lakierowania używamy wyłącznie farb poliestrowych z przeznaczeniem zewnętrznego stosowania, dzięki temu wiemy, że zastosowany kolor pozostanie na lata.

 

Nasze produkty malujemy w kolorach podstawowych, standardowych oraz dodatkowych. W pierwszej grupie znajduje się 9 najpopularniejszych barw stosowanych w ponad 70% produktów, są to 4 odcienie brązu, dwa odcienie zieleni, srebrny i pastelowy. W drugiej grupie znajduje się 56 kolorów niemal wszystkich odcieni kolorystycznych. W przypadku wyboru drugiej grupy pobieramy dodatkową opłatę w niewielkiej wysokości – 57 zł za każde drzwi bez względu na ich gabaryty. Malujemy również w pozostałych 200 odcieniach i kolorach wg kolorystyki RAL. Dopłata w tym względzie wynosi 112 zł za każdą sztukę drzwi malowaną w sposób niestandardowy, ale często przy znacznej ilości drzwi w jednym z takich kolorów, przewyższającej 50 szt., rezygnujemy z jakichkolwiek dopłat, gdyż taka ilość nie zaburza cyklu produkcyjnego.