News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Firma z wizją

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ŚLZIEX" istnieje od 1991 roku, ciągle intensywnie się rozwijając. Jesteśmy liderem na rynku produkcji drzwi oraz lekkich systemów osłonowych do budynków zamieszkania zbiorowego.

Posiadamy własną fabrykę, bazę logistyczną oraz nowoczesny park maszynowy. Inwestujemy w rozwój myśli technologicznej i kapitału ludzkiego. Nasz sukces polega na wypracowaniu nowej, jakości, stylu i dynamiki działania a nie powielaniu dotychczasowych wzorów i standardów. Firma ŚLIZEX przekształciła swoją strukturę zarządzania. Nowa struktura organizacyjna odzwierciedla strategię dążenia do permanentnego wzrostu. Fundamentem działania firmy jest elastyczność i dostosowywanie się do wymagań Klienta. Od początku swojego istnienia posługujemy się szerokim zakresem narzędzi, aby nasz odbiorca dostał to, na czym mu najbardziej zależy: stabilność, trwałość, wytrzymałość, estetyka oraz niska cena. Przez lata swojej działalności stworzyliśmy szereg narzędzi, pozwalających przyspieszyć proces tworzenia oraz wdrażania nowych produktów. Staramy się zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów.