News

WIATY ŚMIETNIKOWE 

tel. 609 733 473, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BALKONY i ZADASZENIA 

tel. 603 856 196, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DRZWI i WIATROŁAPY 

tel. 695 667 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bez klucza, ale z kodem

Opcjonalnie wyposażamy altany śmietnikowe i rowerowe w szyfratory mechaniczne dostępu, które nie wymagają podłączania zasilania - tak jak we wiacie dzisiaj zamontowanej dla wymagającego Klienta. Więcej informacji pod nr tel. 609 733 473, elektronicznie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub na www.slizex.pl

  wiata smietnikowa MODERNE kolor 1

 

wiata smietnikowa MODERNE kolor 4

 

Wiaty rowerowe

Konstrukcja produkowanych przez PHU "ŚLIZEX" wiat śmietnikowych w systemie MOS pozwala na łatwe dostosowanie obiektu (po zainstalowaniu podpór lub stojaków) do przechowywania rowerów tak jak w niedawno zamontowanym obiekcie:

wiata rowerowa smietnikowa 1wiata rowerowa smietnikowa 3

Segregujemy

W ofercie posiadamy altany śmietnikowe z wydzielonymi komorami do segregacji odpadów z niezależnymi wejsciami. Na zdjęciach altana do segregacji zamontowana w Płocku. Więcej informacji pod nr tel. 609 733 473, elektronicznie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub na www.slizex.pl

  altany segregacja 1

 

altany segregacja 2

 

MODERNE FRONZA - nowa seria wiat śmietnikowych

Od początku czerwca wdrażamy nową serię wiat śmietnikowych, w których postawiliśmy na monolityczny układ paneli ściennych, wypełniając je oraz drzwi żaluzją z profili 80x20. Oceniając dotychczasowe zainteresowanie, mamy podstawę twierdzić, że nasz kolejny wizjonerski produkt będzie hitem letniej sprzedaży.

wiata smietnikowa MODERNE FRONZA 2

Wiaty śmietnikowe NATURA 2021

Właśnie wprowadzamy na rynek modułowe obiekty (wiaty śmietnikowe, rowerowe czy palarnie) w nowoczesnej pod względem designerskim serii: NATURA 2021, co oznacza połączenie metalu z elementami drewnopochodnymi. Do końca lutego można je nabyć w promocji 50/50 - szczegóły pod nr tel. 609 733 473 lub elektronicznie - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wiaty śmietnikowe NATURA 3

wiaty śmietnikowe NATURA 3

wiaty śmietnikowe NATURA 3

Prawie 30 "bobrów" w jednej wiacie

Euro przesunięte o rok, rozgrywki ligowe w Polsce w uśpieniu. My tymczasem zbudowaliśmy dzisiaj „SWARZĘDZ-ARENĘ” :) A co tam… :) Wielkogabarytowa wiata śmietnikowa o powierzchni ponad 70 m2 pomieści 27 pojemników 1100 litrowych na odpady komunalne.

wiaty śmietnikowe NATURA 3

 

MODERNE CZTERY KOLORY :)

Czterokolorową wiatę śmietnikową MODERNE można od niedawna podziwiać m.in. w Lublinie.

wiaty śmietnikowe NATURA 3

Zamykamy śmieci... ...na klucz!

Patriotyzm dzisiaj to nie tylko zachowywanie zaleceń związanych z epidemią, ale również świadczenie pracy. Z niej bowiem płyną podatki, a te dają m.in. środki na utrzymanie ludzi na kwarantannach, wymuszonych urlopach, utrzymanie służby zdrowia, zawieszone „zusy” i inne przywileje socjalne oraz „klęskowe”. Dopóki będzie to możliwe, będziemy stawiać na taki przejaw patriotyzmu, bowiem gdy zatrzyma się przemysł to wszystko się zatrzyma.wiata smietnikowa perfo

więcej na sklep.slizex.pl

MODERNE SEI COLORI

Nasza kolorowa instalacja – wiata śmietnikowa MODERNE SEI COLORI na poznańskich Winogradach.

wiaty śmietnikowe modernę

Z fotowoltaiką na Grochowie

wiata smietnikowa MODERNE PREMIUM 2

Wiaty śmietnikowe montowane przez nas na warszawskim Grochowie wyposażamy w autonomiczne fotowoltaiczne systemy oświetlenia i otwierania.

więcej na sklep.slizex.pl